Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dla WAS ode mnie z pasji i zamiłowania. SESJA NARZECZEŃSKA GRATIS !

Super ofertaDodaj do ulubionych
0.00 (Liczba opinii: 0)
Cena: 3000 PLN
Kontakt Radosław Kozieł
690-546-634
www.KozielFotografia.com
Dodane 2019-01-29 20:04:56
Autor

Opis

Cześć!

Nazywam się Radosław Kozieł, fotografią zajmuję się kilka ładnych lat. Czy robię to dobrze? Oceńcie sami. Za każdym razem, gdy wykonuję zlecenie, wkładam w nie maksimum swojej energii, doświadczenia i serca. Nie jestem typem człowieka, który przychodzi odbębnić swoją robotę. Ja po prostu lubię to, co robię i myślę, że to jest najważniejsze.

Współpraca ze mną jest zerojedynkowa - tak jak miłość. Albo kogoś kochasz, albo nie. Nie można kochać kogoś "po części". Dlatego oferuję Ci reportaż ślubny od A do Z, w którym opowiem całą Waszą historię zaślubin. Od przygotowań aż do sesji plenerowej.

Głównie fotografuję na południu Polski ale z chęcią podejmę zlecenie w każdym zakątku naszego kraju.​SESJA NARZECZEŃSKA (przedślubna) W ROKU 2019 GRATIS !Cena ( 3 000 zł ) obejmuję cały PAKIET tj:

1) Sesja narzeczeńska (niebawem po podpisaniu naszej umowy)

Czy to nie jest świetny pomysł abyśmy poznali się jeszcze przed waszym ślubem? Sesja narzeczeńska trwająca około trzech godzin pozwoli nam wymienić kilka słów i poznać się lepiej :)

2) Przygotowania

Będę towarzyszył Wam od godzin porannych, uwiecznię wasze przygotowania w najmniejszym szczególe. Make-up, fryzura, biżuteria, kolczyki dodatki - to wszystko składa się na niepowtarzalność tego dnia!

3) Ceremonia

To na tym etapie przyrzekniecie sobie wierność do grobowej deski. Nie wyobrażam sobie pominąć tego fragmentu w naszym reportażu.
4) Wesele (do godziny 1:00)

Pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny. Jest wiele elementów, które zasługują na zapisanie ich w pamięci.

5) Sesja plenerowa w dzień ślubu.

Emocje już opadły, mamy to za sobą. Oficjalnie jesteście żoną i mężem. Czy to nie magia :) ? Wystarczy nam dosłownie 20-30 minut aby stworzyć piękne zdjęcia podczas zachodu słońca. Emocję z tego dnia są nie do odtworzenia- zaufaj mi.

Cena zawiera foto-książkę, w której znajdziecie 30 pięknie zaprojektowanych stron z Waszymi najlepszymi zdjęciami oraz dwa nośniki danych (pendrive).
W trakcie tworzenia reportażu ślubnego robię tysiące zdjęć. Zapisuję obraz każdego szczegółu, miejsca oraz osób następnie wybieram 500 tzn.w "perełek" i tworzę z nich historię opowiadającą Wasz ślub od A do Z.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania proszę o kontakt :)

Lokalizacja

śląskie
Katowice / Wojkowice

Video

Ilość wyświetleń

373

Ocena

Średnia ocena

Oceny użytkowników

Zaloguj się by dodać ocenę

Komentarze